Seydişehir Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor

 Seydişehir Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor

Seydişehir Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol açma, genişletme, park ve çevre düzenleme çalışmaları sürdürülüyor.

Seydişehir Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Şehrin muhtelif mahallelerinde ekiplerin yol açma, yollara dolgu, asfalt yama, park-bahçe çalışmaları, drenaj altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, programa alınan alt yapı çalışmalarında bütün imkanların seferber edildiğini kaydetti.

Başkan Tutal;” Hizmetlerimizi vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yapmaktayız. Asfalt çalışmamız ile birlikte, eş zamanlı olarak kırsal ve merkez mahallelerimizde yol açma, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımız tüm mahallelerimizde Seydişehir ve hemşehrilerimiz için aralıksız devam ediyor” dedi.

İnsan odaklı hizmet anlayışıyla, merkez-kırsal ayırımı yapmadan tüm mahallelere hizmet verdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Dünyada olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüse karşı her gün devam eden dezenfekte çalışmalarının yanında ekiplerin diğer yandan da saha çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

İlçedeki koronavirüs için alınan önlemlerin yanı sıra saha çalışmalarına da önem verdiklerini ve hizmetlerin Seydişehir’de aksatılmadan devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Ekiplerimizin bir bölümü koronavirüse karşı gerçekleştirdiğimiz dezenfektasyon çalışmalarını sürdürürken diğer bir bölümü ise merkez ve kırsal mahallerimizin ihtiyaçları noktasındaki taleplerini gideriyorlar. Biz hizmetlerimize kesintisiz ve aralıksız devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz evlerinde kalmaya özen göstererek, hijyen, maske ve mesafe kurallarına uygulamalarıdır” ifadelerini kullandı.

Digiqole ad

0 Reviews

Write a Review

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir