Selçuklu Kış Spor Okullarında Eğitimler Başlıyor

 Selçuklu Kış Spor Okullarında Eğitimler Başlıyor

Her yıl onbinlerce çocuğu sporla buluşturan Selçuklu Belediyespor Kulübü’nde Kış Spor Okulları eğitimleri 5 Ekim Cumartesi günü başlıyor

Selçuklu Belediyespor Kulübü Kış Spor Okulları her yıl olduğu gibi bu yılda aileler tarafından büyük ilgi gördü. 15 branşta 4 bin 500 öğrencinin kayıt yaptırdığı spor okullarında eğitimler 5 Ekim Cumartesi günü başlıyor. Çocukların boş vakitlerinde sporla ilgilenerek hem sağlıklı bir bedene sahip olmaları hem de başarılı birer sporcu olmaları için Selçuklu’da yıl boyu spor yapma imkanı sunuluyor. 15 branşta faaliyet gösterilen Selçuklu Kış Spor Okullarında bazı branşlarda kontenjanlar tamamen doldu. Öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği branşların başında Yüzme, Cimnastik, Basketbol ve Taekwondo geliyor. Spor Okullarında çalışmalar, ulusal standartlara uygun 21 tesis, 52 salonda, branşlarında profesyonel antrenörler eşliğinde gerçekleştirilecek. 

Selçuklu Belediyespor Kulübü Spor Okullarında 2019 yılında 21.414 sporcuya eğitim verilirken, bir çok sporcu da lisanslı olarak Selçuklu Belediyespor Kulübü takımlarında yer aldı.  Yüzme, Tenis, Basketbol, Futbol, Voleybol, Cimnastik, Taekwondo, Wushu Kung-Fu, Kick-Boks, Judo, Karate, Güreş, Satranç, Masa Tenisi ve Okçuluk olmak üzere toplam 15 branşta eğitim görecek olan sporcular, haftada iki gün eğitim görecek. Selçuklu Kış Spor Okullarında kayıtlar internet üzerinden www.selcuklubelediyespor.com adresinden yapılabiliyor. Kış Spor Okullarında eğitimler 17 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek.

Digiqole ad

0 Reviews

Write a Review

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir