SELÇUKLU BELEDİYESPOR’ DAN JUDO’DA 7 MADALYA

 SELÇUKLU BELEDİYESPOR’ DAN JUDO’DA 7 MADALYA

Selçuklu Belediyespor Kulübü Judo Takımı Kırşehir’de düzenlenen Uluslararası

Cumhuriyet Kupası’ndan 7 madalya ile döndü.

Uluslararası Cumhuriyet Kupası Judo Turnuvası yoğun katılımla Kırşehir’de düzenlendi. Toplamda 600 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Selçuklu Belediyespor Kulübü başarılı sonuçlara imza attı. Minikler ve Yıldızlar kategorisinde mücadele eden Selçuklu Belediyespor

Kulübü turnuvadan 3 gümüş ve 4 bronz madalya ile dönerek önemli bir başarı elde etti. Minikler kategorisi 34 kg da mücadele eden Batuhan Demir ve 50 kg da mücadele eden İsa Ertürk bronz madalya kazanırken, 60 kg da mücadele eden Bayram Emir Çölbay gümüş madalyanın sahibi oldu. Yıldızlar kategorisinde 42 kg da Kaan Demir ve 55 kg mücadele eden Onur Akgül gümüş madalyanın sahibi olurken, 46 kg da Emin Işık ve Yusuf Değirmi üçüncülük elde etti.

Coşkun: Sporcularımızı Tebrik Ediyoruz

Selçuklu Belediyespor Kulübü Judo Başantrenörü Abdülkadir Coşkun Turnuvayı değerlendirdi.Coşkun, “Bizim açımızdan oldukça başarılı geçen bir turnuva oldu. Sporcularımız çalışmalarının karşılığını aldı ancak kürsüde daha üst basamaklarda yer alabiliriz. Bunun içinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Sporcularımızı tebrik ediyor, bizlere bu imkanı sunan Selçuklu Belediye Başkanımız başta olmak üzere kulüp yönetimimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Digiqole ad

0 Reviews

Write a Review

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir