Karatay Belediyesi 4 Modern Mobil Taziye Aracıyla Vatandaşın Yanında Kılca: “İyi Günde De Kötü Günde De Vatandaşlarımızın”

 Karatay Belediyesi 4 Modern Mobil Taziye Aracıyla Vatandaşın Yanında Kılca: “İyi Günde De Kötü Günde De Vatandaşlarımızın”

İnsan odaklı sosyal belediyecilik projeleriyle ilçe halkının gönlünde önemli bir yer eden Karatay belediyesi, mobil taziye araçlarıyla acılı günlerinde Karataylılara destek oluyor. 4 adet modern mobil taziye aracını talep eden bütün hemşirelerinin hizmetinde olduğunu belirten Karatay belediye başkanı Hasan kılca, “mutlu günlerinde olduğu gibi acılı günlerinde de her zaman hemşirelerimizin yanındayız” dedi.

Karatay Belediyesi, sosyal belediyecilik alanındaki projeleriyle vatandaşların mutluluklarına ortak olurken; acı günlerinde de yanlarında oluyor. Karatay Belediyesi’nin, hizmete sunduğu mobil taziye aracı vatandaşların acılı zamanlarında cenaze işlemlerini hızlandırarak ve sıkıntı çekmemelerini sağlayarak zor günlerinde yanlarında oluyor.

Karatay Belediyesi, 4 Modern Mobil Taziye Aracıyla Vatandaşın Hizmetinde

İklimlendirme sistemi sayesinde yazın serin, kışın sıcak olması sağlanan araçlarda; sohbet ve Kur’an-ı Kerim tilaveti için ses sistemi, saklama dolapları, su deposu, atık deposu ve tuvaletler bulunuyor. Mutfak bölümünün de bulunduğ   mobil taziye araçlarında gelen vatandaşlara çay ve su ikramı da yapılabiliyor.

Karataylılar, ihtiyaç duymaları durumda mobil taziye araçlarına 0538 047 37 60 İletişim Hattı’nın yanı sıra Karatay Belediyesi’nin 0 332 350 13 13 telefon numarasından ulaşabiliyor. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, sosyal belediyecilikte insan odaklı hizmet ve projelerle her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek, Karatay Belediyesi olarak tamamen ücretsiz olarak kullanıma sundukları taziye araçlarının sıcak yaz aylarının yanı sıra soğuk ve yağışlı kış aylarında da cenaze sahiplerine kolaylık sağladığını söyledi.

Tüm Hizmet Ve Gayretimizle Vatandaşlarımızın Yanındayız

Başkan Hasan Kılca, “Bize göre belediyecilik, doğumdan ölüme kadar tüm alanlarda vatandaşa hizmeti gerektiriyor. Biz de vatandaşlarımızın iyi günlerinde yanlarında olduğumuz gibi, acılı günlerinde de beraber olmaya gayret gösteriyoruz. Belediye olarak bir yandan hemşehrilerimizin sevinçlerini paylaşmak amacıyla, “Hoş Geldin Bebek” projemizi yürütürken diğer taraftan hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz 3 adet Mobil Taziye aracımızla vatandaşlarımızın hüzünlü günlerinde Karataylıların yanında olup acılarını paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Şu anda 3 olan modern mobil taziye aracımıza Aralık ayı sonunda 1 adet araç daha katılacak” ifadelerini kullandı.

Digiqole ad

0 Reviews

Write a Review

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir