“Erken Okul Terkinin Önlenmesi” Erasmus+ Ka201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

 “Erken Okul Terkinin Önlenmesi” Erasmus+ Ka201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen “Erken Okul Terkinin Önlenmesi” Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi Tanıtım Toplantısı 21 Ocak 2020 tarihinde Bayır Daimond Otel’de gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK yaptığı konuşmada Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim-öğretim sürecini en iyi şekilde planlamak ve eğitim kalitesini artırmak amacıyla Ulusal ve Uluslararası Projelere önem vermekteyiz. Uluslararası Projeler kapsamında 2020 yılı itibariyle Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu okul eğitimi, mesleki eğitim ve yetişkin eğitimi alanlarında toplam 15 Erasmus+ Projesi bulunmaktadır. Bu projelerle Avrupa’nın 28 ülkesi ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz dedi ve “Erken Okul Terkinin Önlenmesi” Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi hakkında bilgi verdi.

Toplantıya konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet ALTUNTAŞ ve proje ortağı olan ülkelerin temsilcileri katıldı.

Digiqole ad

0 Reviews

Write a Review

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir